Produkty

Pevné oplocení INDUSTRY


     
 
 
   

Společnost VOKD Svařované sítě , a.s. ve spolupráci s architekty projektů a podle jejich návrhů vyrábí přesně takové plotové systémy , které se nejlépe hodí k moderním stavbám současných architektonických stylů.

Novinkou v sortimentu je řada pevného oplocení - systém INDUSTRY . Jedná se o vysoce stabilní a pevné oplocení moderního a reprezentativního vzhledu, vyráběné ze svařovaných sítí. Ty jsou mnohem pevnější než klasické pletiva a svou silou drátu, povrchovou úpravou a kvalitou zpracování velmi odolné povětrnostním podmínkám i vandalismu. Tyto vlastnosti zaručují oplocení dlouhou životnost a styl. Oplocení je vhodné pro průmyslové a administrativní objekty, hřiště, sportoviště a v neposlední řadě je velice populární pro oplocení privátních pozemků a domů.

Panely o délce 2 500 mm jsou vyrobeny z ocelových drátů a pro zvýšení pevnosti a statiky je plotový panel na 3 - 4 místech prolisován. Plotové panely jsou povrchově upraveny žárovým zinkováním nebo práškovým lakováním v různých barvách škály RAL.

Přednosti oplocení:

  • Jednoduchá montáž – panely oplocení a sloupky jsou navrženy tak, aby bylo možné přizpůsobit se tvaru pozemku a různorodosti terénu
  • Ekonomické – moderní technologie výroby zabezpečují příznivou konečnou cenu oplocení
  • Trvanlivost – povrchová úprava zinkováním nebo práškovým lakováním zaručuje dlouholetou antikorozní ochranu oplocení bez nutnosti údržby

Základní řadu plotového systému INDUSTRY tvoří čtyři typy plotových panelů:

plotové panely INDUSTRY

Typ

Výška

Oka

Délka panelu

Drát

Počet ohybů

Povrchová úprava

[mm]

[mm]

[mm]

[mm]

ZN

RAL

S

1555

200 x 50

2500

4,5/4,5

3

M

1755

3

L

2055

3

XL

2555 (na objednávku)

4

sloupky INDUSTRY vč. záslepky

Typ

Výška

Specifikace

Počet úchytek panelu


Povrchová úprava

[mm]

[mm]

průběžný

rohový

ZN

RAL

S

2500

60 x 60 x 2

3

6

M

2500

4

8

L

3000

4

8

XL

3500

6

12

Výše uvedené typy plotů máme skladem až na typ XL - 2 550mm a 3 200mm, termín dodání je do 3 týdnů .

K systému INDUSTRY nabízíme následující příslušenství: brány a branky, podhrabové desky, bavolety, ostnatý drát
Parametry a rozměry nevyhovují Vašim požadavkům a představám? Nevadí! Dokážeme vyrobit oplocení dle Vašeho individuálního přání. Panely lze vyrobit z drátu o průměru 3 - 8 mm, výšky až 2 700 mm, maximální délky 3 500 mm a s minimální velikostí ok 50 x 30 mm.